Promocje, Rabaty i Znizki

Oszczędzaj jeszcze więcej!

Strona promocje i rabaty to miejsce, w którym można znaleźć aktualne oferty i promocje przygotowane specjalnie dla naszych klientów. Wierzymy, że każdy zasługuje na najlepszą jakość wulkanizacji w przystępnej cenie. Dlatego regularnie przygotowujemy atrakcyjne oferty promocyjne, aby pomóc naszym klientom zaoszczędzić pieniądze i jednocześnie zapewnić najlepszą jakość usług. W naszej ofercie promocyjnej znajdują się rabaty na wybrane usługi wulkanizacyjne, oferty specjalne na opony letnie, zimowe i całoroczne oraz wiele innych korzystnych propozycji. Dzięki naszym promocjom i rabatom klienci mogą zaoszczędzić pieniądze i jednocześnie zadbać o bezpieczeństwo swojego samochodu. Zapraszamy do regularnego sprawdzania naszej strony promocje i rabaty oraz śledzenia naszych mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi ofertami i promocjami.

-10%
Happy Hours

Happy Hours od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 – 17:00. Zniżka obowiązuje tylko przy rezerwacji online przez Booksy.

-10%
Last Minute

Zarezerwuj wizytę na ostatnią chwilę i odbierz rabat 10% na usługę. Zniżka obowiązuje tylko przy rezerwacji online przez Booksy.

DO
-20%
Dla flot

Nawet 20% tańsza wymiana opon jeśli posiadasz więcej niż 5 samochodów

60 ZŁ
MNIEJ
Darmowa utylizacja opon

Skorzystaj z bezpłatnej utylizacji 4 starych opon przy wymianie kompletu opon.

Aby skorzystać z ofert promocyjnych dostępnych na naszej stronie internetowej, należy poinformować nas o tym w trakcie rezerwacji terminu lub podać kod kuponu w formularzu do rezerwacji online. Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami ofert promocyjnych przed dokonaniem rezerwacji. Dodatkowo, informujemy, że promocje i zniżki nie łączą się, chyba że zostało to wyraźnie określone w warunkach oferty. Oferty promocyjne są ważne tylko przez określony czas i mogą podlegać ograniczeniom ilościowym. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany lub wycofania oferty w dowolnym momencie bez podania przyczyny. W przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem obsługi klienta.