Wymiana Kół z Dojazdem Do Klienta

Usługa mobilnego przełożenia kół to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić czas i pieniądze na wizytach w stacjonarnym warsztacie. Dzięki naszej usłudze możesz skorzystać z profesjonalnej obsługi bez wychodzenia z domu. Oferujemy przełożenie kół dla samochodów osobowych i dostawczych, a nasze usługi są wykonywane przez doświadczonych wulkanizatorów z użyciem najlepszego sprzętu. Każdorazowo przy usłudze przełożenia całych kół, nasz zespół precyzyjnie wyważa każde koło, aby zapewnić bezpieczną i komfortową jazdę. Nasza usługa przełożenia całych kół to idealne rozwiązanie dla kierowców, którzy posiadają opony już założone na felgę i chcą je zmienić sezonowo, np. z zimowych na letnie lub na odwrót.

Wymiana Kół
Przełożenie całych kół z wyważeniem
od 150 zł / 4 szt.
Cena zawiera podatek VAT
Usługa obejmuje:
  • Demontaż Kół
  • Montaż Kół
  • Wyważenie Kół

Jakie korzyści niesie ze sobą mobilne przełożenie kół?

Oferujemy mobilne przełożenie kół, co oznacza, że nasz zespół dojedzie do Ciebie w dowolnie wybrane miejsce i wykona usługę na Twoim parkingu, w garażu lub innym dogodnym dla Ciebie miejscu. Dzięki temu oszczędzasz czas i nie musisz martwić się organizacją transportu do warsztatu. Co więcej, nasza usługa jest bezpieczna, gdyż unikasz niepotrzebnego ryzyka jazdy na kiepskich oponach lub przy przewożeniu kół w bagażniku.

Kiedy warto skorzystać z tej usługi?

Oferujemy sezonowe przełożenie kół, czyli zmianę opon letnich na zimowe lub zimowych na letnie. Ponadto, wykonujemy także przełożenie kół między osiami, co pozwala na równomierne zużycie opon i przedłuża ich żywotność.

Przełożenie kół – kluczowe zalety usługi

Przełożenie całych kół w samochodzie jest ważnym elementem dbałości o jego bezpieczeństwo i komfort jazdy. Dzięki temu procesowi możesz dopasować swoje opony do warunków drogowych, a także przedłużyć żywotność opon.

Bezpieczeństwo na drodze

Przełożenie kół pozwala na dopasowanie opon do warunków drogowych, co zwiększa bezpieczeństwo i stabilność jazdy.

Wygodna usługa mobilna

Dzięki naszej usłudze mobilnego przełożenia kół oszczędzasz swój czas i trud, ponieważ nasz zespół przyjedzie bezpośrednio do Ciebie.

Najczęściej zadawane pytania

Dbamy o to, aby nasi klienci mieli dostęp do pełnej informacji na temat naszych usług i mogli podejmować świadome decyzje. W celu ułatwienia tego procesu, przygotowaliśmy dla Państwa listę najczęściej zadawanych pytań przez naszych klientów wraz z pełnymi odpowiedziami. W razie braku potrzebnej informacji, nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji i chętnie pomoże w każdej sytuacji.

Tak, w ramach naszej usługi mobilnego przekładania kół wymagane jest, aby opony były już założone na felgę. Jeśli potrzebujesz, aby założyć opony na felgę możesz skorzystać z naszej usługi mobilnej wymiany opon.

Oferujemy usługę mobilnego przekładania kół dla samochodów osobowych i dostawczych. Przy większych pojazdach, takich jak ciężarówki, możemy polecić Ci naszych zaufanych partnerów, którzy świadczą usługi dla pojazdów ciężarowych i innych pojazdów specjalistycznych.

Nie, nie musisz mieć specjalnego miejsca do przeprowadzenia usługi mobilnego przekładania kół. Nasz specjalnie przystosowany samochód mobilny pozwala nam na przeprowadzenie usługi w dowolnym miejscu, które jest dla Ciebie wygodne. Jednak zalecamy, aby przygotować najlepiej płaski i równy teren dla jak najbardziej precyzyjnego wyważenia kół.

Nie musisz być przy samochodzie podczas mobilnego przekładania kół. Wystarczy, że dostarczysz nam dokładny adres, w którym znajduje się Twój samochód oraz informacje dotyczące kontaktu i płatności. Zadbaj o to, abyśmy mieli dostęp do kół, które mają zostać przełożone, a także ewentualnie do nasadek zabezpieczających. Upewnij się również, że samochód jest bezpiecznie zaparkowany i ma wyłączony alarm lub jest odblokowany podczas wymiany kół.

Tak, oferujemy gwarancję na naszą usługę mobilnego przekładania kół. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy z naszą usługą, skontaktuj się z nami, a naprawimy je za darmo. Nasza gwarancja obejmuje jedynie jakość i dokładność naszej pracy związanej z przekładaniem kół. Niestety, nie możemy udzielać gwarancji na same koła lub opony, gdyż nie mamy na nie wpływu. Jednakże, jeśli wystąpią jakieś problemy związane z naszą usługą, jesteśmy gotowi podjąć niezbędne działania naprawcze, aby zapewnić pełną satysfakcję z naszych usług.